Pro naši společnost se sídlem v Mladé Boleslavi hledáme nové kolegy na níže uvedenou pozici.

OPERÁTOR VÝROBY - styling nových vozů

Z důvodu rozšíření výroby hledáme nové kolegy do provozu Mladá Boleslav - Čejetičky

Operátor výroby - styling nových vozů

Co vás čeká

  • Zajímává činnost při montáži sportovních/stylingových prvků na nové vozy
  • Pracovní činnost dle platných technologických postupů
  • Plnění úkolů zadaných vedoucím, k nimž budete způsobilý
  • Provádění 100%ní vizuální vstupní a výstupní kontroly odvedené práce dle platných kontrolních postupů
  • Upozornění nadřízeného v případě výskytu závažných vad dílů a předchozího zpracování
  • Odpovědnost za kvalitu vykonané práce a správnost vyplňování výrobní dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • důležitá je pro nás manuální zručnost a fyzická zdatnost (práce s hevery) a zkušenosti z automotive oblasti
  • řidičský průkaz skupiny B - PODMÍNKOU!

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Klidné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav/Čejetičky - v dosahu MHD a vlakového nádraží
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky (110 Kč/den) /
  • bonus 10.000 Kč za přivedení nového kolegy (patronace)
  • věrnostní prémie / mimořádné prémie

Zaučení probíhá v jednosměnném provozu, v druhém pololetí roku plánovaný přechod výroby na dvousměnný provoz.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete naše požadavky zašlete nám Váš životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Mladá Boleslav-Čejetičky

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

Kontakt

Zdeňka Davidová
Telefon: 702 035 422