Do výrobního závodu v Milovicích hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici

Disponent/ka logistiky - zákaznický servis

Co je třeba mít, znát a umět?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Minimálně 1 rok praxe v logistice, dopravě, plánování v automotive
  • Aktivní znalost anglického jazyka . min B2 / NJ výhodou
  • MS Office, Excel - pokročilé znalosti
  • Informační systém SAP Business one
  • Zásady řízení dokumentace
  • Týmový duch, práce s lidmi, řízení konfliktů
  • Překonávání zátěžových faktorů, zvládání stresu
  • Flexibilita, psychická odolnost
  • Komunikační a organizační schopnosti, logické myšlení

Co bude Vaším úkolem?

  • Kontrolovat stav objednávek v rámci svých projektů (WebEDI, SupplyOn apod.)
  • Importovat data (odvolávek) do SAP
  • Organizovat a koordinovat plánované zavážky v rámci svých projektů
  • Sledovat optimální stav zásob v rámci svých projektů
  • Avizovat dopravy na zákazníka
  • Koordinovat sériové logistiky v oblasti objednávání dopravy
  • Zajištovat dodávky do příslušenství a zajištuje objednávání návodů, štítků atd.
  • Zajištovat logistický proces (vystavování objednávek, příjemek, dodacích listů, etiket, kontrola přijatých faktur) v rámci svých projektů
  • Účastnit se na inventurách
  • Spolupracovat s externími lakovnami
  • Komunikovat se zákazníky, spravovat zákaznické portály
  • Řešit logistické neshody
  • Spolupracovat a komunikovat s výrobou a ostatními složkami oddělení logistiky

Co Vám nabízíme?

  • Stabilní zázemí dynamické společnosti
  • Místo výkonu práce: Milovice
  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Finanční ohodnocení závislé na vašich dovednostech
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky (110 Kč/den)
  • Věrnostní prémie, bonusy

Nástup :

Ihned, nebo po dohodě.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete naše požadavky zašlete nám Váš životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Topolová 810, 289 24  Milovice-Mladá, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

Kontakt

Zdeňka Davidová
Telefon: 702 035 422