Do výrobního závodu v Milovicích hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici

Technik/specialista HSE

Hledá se...

… nový člen/ka týmu, kvalifikovaný odborník na bezpečnost práce, požární ochranu a životní prostředí a především praktik se zkušenostmi z výrobního provozu

Co vás čeká:

  • zajištění potřeb společnosti v oblastech EHS (lokace - Milovice, Ml.Boleslav - Čejetice, Čejetičky)
  • vyhledávání a hodnocení rizik, realizace preventivních opatření
  • implementace požadavků legislativy a vlastníka společnosti
  • tvorba a revize směrnic a související dokumentace
  • koordinace a zajištění kontrol v oblastech HSE
  • provádění interních auditů a realizace nápravných opatření
  • realizace školení zaměstnanců v oblastech HSE
  • vyšetřování a evidence pracovních úrazů, vedení Knihy úrazů
  • aktualizace Kategorizace prací + účast při kontrolách státních orgánů
  • spolupráce při tvorbě metodiky evidence a výdeje pracovního oblečení a ochranných pomůcek, spolupráce s dodavateli
  • zajištění služeb PLS
  • správa pojištění odpovědnosti při výkonu povolání, likvidace pojistných událostí
  • archivace dokumentace
  • reporting v anglickém jazyce

Co očekáváme:

  • min.středoškolské vzdělání
  • kvalifikace OZO, znalost platné legislativy EHS, norem ISO
  • praxi na podobné pozici min.3 roky
  • zálibu v práci se systémy (MS Office - Outlook, Excel, Word, Powepoint)
  • schopnost použití ENG - psaná i mluvená forma
  • řidičský průkaz sk.B
  • pozitivní naladění, loajalitu, diskrétnost
  • nástup ideálně v 02-03/20

Co vám můžeme nabídnout:

  • uplatnění v oboru EHS ve výrobní společnosti se zázemím japonského vlastníka
  • novou pozici v rámci společnosti
  • prostor pro uplatnění a rozvoj dosavadní praxe
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • milý kolektiv
  • kávu na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravenky 110,-Kč
  • jazykové vzdělávání
  • výhodné tarify mobilního operátora
  • odměny za pracovní výročí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Topolová 810, 289 24  Milovice-Mladá, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

Kontakt

Gabriela Babincová